چهارشنبه, 22 آبان 1398 English
         

عنوان : نشست هم‌اندیشی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان شهركرد با نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهركرد برگزار شد
عنوان گروه خبري :
پیوندها :

اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان شهرکرد با پیگیری های رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد در نشست مشترک شوراهای اسلامی  و حجت‌الاسلام و المسلمین حاج آقا نکونام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد  شرکت  نمودند.

 

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری، در این نشست صمیمی، رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد ضمن تقدیر و تشکر از  حجت السلام و المسلمین حاج آقا نكونام براي اجابت در خواست وی مبنی بر بهره مندی شوراهای اسلامی این شهرستان از رهنمودهای ارزنده و ارزشمند نماینده محترم ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد   حضور پر شور و پررنگ شوراهاي اسلامی در اين سلسسه نشست ها  نشان از مطالبه گري و انتخاب صحيح مردم شهید پرور و انقلابی استان چهارمحال و بختیاری است .

 

آرش محمدی نافچی افزود شوراهای اسلامی به واسطه نزدیکی که با مردم حوزه انتخابیه خود داشته مسائل و مشکلات را بصورت مستقیم و ملموس احصا و لمس نموده لذا شوراهای اسلامی رابط بین مردم و مسئولین هستند و در انتقال مشکلات به مسئولین موفق تر عمل می نمایند.  

 

رئیس شورای اسلامی شهرستان شهرکرد  با گلایه از عدم حضور مدیران در جلسات شوراهای اسلامی علیرغم دعوت رسمی از آنها گفت این عدم حضور جای بسی تامل دارد چرا که شوراهای اسلامی در انتقال مسائل و مشکلات به مسئولين دقیق تر و موفق تر بوده و گاها مشاهده گردیده جهت دیدار مدیران و مسئولین محترم در محل کار مدیر مربوطه نیز شوراهای اسلامی با مشکل مواجه هستند.

 

وی از استاندار محترم دعوت از شوراهای اسلامی  در کارگروه های مختلف برنامه ریزی و توسعه را خواستار و افزود در جلسات شورای برنامه ریزی و  توسعه شهرستان ها ضروری ست  اولين نظرات و پيشنهادات و الويت بندي ها را بر اساس انچه نياز شوراها می باشد  برنامه ریزی نمایند .

در ادامه این نشست شوراهای اسلامی از رهنمودها نماینده محترم ولی فقیه در استان بهره مند و  سایر مسائل و مشکلات از طریق اعضای شوراهای اسلامی به سمع و نظر نماینده محترم رسید و در پایان جمع بندی و اتخاذ تصمیماتی صورت پذیرفت.

/پایان – 4/7/98بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111