جمعه, 24 مرداد 1399 English
         

رو عنوان : استاندار چهارمحال‌وبختیاری:
عنوان : پروژه بهشت‌آباد به علت نداشتن مجوزات زیست‌محیطی متوقف شده است
عنوان گروه خبري :
پیوندها :
    /  2

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، اقبال عباسی ۲۶ خردادماه در نشست اعضای شورای استان چهارمحال و بختیاری، خانه کشاورز و فعالان حوزه آب با حضور سردار محمد فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا با بیان اینکه این قرارگاه می‌تواند به طور مشارکتی، پیمانکاری و سرمایه‌گذاری برای تکمیل پروژه‌های عمرانی استان همکاری داشته باشد، اظهار کرد: چندین پروژه عمرانی نیمه‌تمام برای جذب مشارکت قرارگاه خاتم‌الانبیا توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی آماده شده است تا کم و کیف آن در جلسه‌ای تشریح شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری افزود: برج‌های دوقلو، پروژه محور بروجن- لردگان به ایذه، محور ناغان به خوزستان، منطقه ویژه اقتصادی، تعدادی طرح کشاورزی و گردشگری از مهم‌ترین این پروژه‌ها است که قرارگاه خاتم‌الانبیا می‌تواند مدیران را در راستای تکمیل آن‌ها یاری کند.

وی در خصوص منطقه ویژه اقتصادی چهارمحال و بختیاری گفت: مساحت این منطقه حدود یک‌هزار هکتار است و تاکنون حدود ۷۰۰ هکتار آن مورد مطالعه قرار گرفته و پیش‌بینی برای استقرار واحدها طراحی شده است، لازم به ذکر است طراحی واحدهای مستقر در منطقه ویژه با محوریت کارخانه پرتودهی گاما است.

عباسی اضافه کرد: پیش‌بینی شده است حدود ۴۰۰ واحد سلولوزی و ۱۵۰ واحد صنایع تبدیلی در این مکان مستقر شوند که در صورت اجرایی شدن این طرح کشاورزی، دامداری و اشتغال استان نجات پیدا می‌کند، در حال حاضر منطقه ویژه اقتصادی نیازمند کار سخت‌افزاری و اجرای زیرساخت‌هایی مانند آب، برق و گاز است.

استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به پروژه بهشت‌آباد، بیان کرد: طبق آخرین پیگیری‌ها اجرای این پروژه به علت نداشتن مجوزات زیست‌محیطی متوقف شده است.بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111