جمعه, 24 مرداد 1399 English
         

رو عنوان : فرهاد رئیسی دهکردی، رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری در دیدار با اعضای شورای شهر نقنه مطرح نمود :
عنوان : شوراهای اسلامی افق 10 ساله برنامه های كاری خود را تهیه و تدوین نمایند.
عنوان گروه خبري :
پیوندها :
    /  3

در این دیدار فرهاد رئیسی دهکردی ، رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به روابط کاری شهردار و شوراهای اسلامی گفت شوراها و شهرداران از یکدیگر حمایت نمایند تا شهردار نیز خود را عضوی از شورا بداند و شوراهای اسلامی باید از حاشیه ها بدور باشند چرا که این خود آفت کار است .

 

وی ضمن تشکر از ائمه جمعه شهرهای تابعه و حضور  امام جمعه شهر نقنه در این جلسه گفت قطعاً یکی از پتانسیل های قوی کنار شوراهای اسلامی ائمه جمعه هستند که با دلسوزی بار سنگین مشکلات مردمی را مرتفع می نمایند .

 

رئیسی دهکردی  اضافه کرد موفقیت شوراها در گرو  بررسی و رسیدگی مطالبات به حق و قانونی مردم ، تدوین برنامه کوتاه مدت و بلند مدت کاری و  ارتباط با مسئولین  به عنوان سه ضلع اصلی کار می باشد.

 

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری  افزود شهر نقنه بعنوان ورودی استان  یک شاهراه استراتژیک برای استان و نشان از فرهنگ است که می بایست بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و شورای اسلامی و شهردار این شهر افق 10 ساله برای پروژه ها و فعالیت هایی که انجام می دهند را پیش بینی نموده تا آیندگان و شوراهای دوره بعد بدانند چه کنند همچنین نسبت به جذب خیرین شهرساز اقدام نمایند.

رئیسی دهکردی با اشاره به حجم کاری شوراهای اسلامی در شهرهای کوچک و تازه تاسیس اظهار داشت مسئولین و دستگاه های دولتی باید به این باوررسیده که شوراهای اسلامی رقیب آنها نیستند و ادارات جهت پیشبرد پروژه های عمرانی و غیره همکاری  متقابل با شوراهای اسلامی داشته باشند.

 

وی افزود با عنایت به گلایه شورای اسلامی شهر نقنه مبنی بر عدم  ملاقات مسئولین استانی با شوراهای اسلامی ، دستگاه های اجرایی و شوراها باید تعامل داشته باشند و شوراهای اسلامی باید مطالبه گری نمایند و مماشات ننمایند

 

رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری افزود شوراهای اسلامی پتانسیل های اقتصادی در شهر خود را احصا و نسبت به معرفی و جذب سرمایه گذار در آن حیطه اقدام نمایند همچنین شوراهای اسلامی و شهرداران با دیگر شهرهای استان در ارتباط و از عملکرد یکدیگر الگوگرفته و نسبت به مستند سازی فعالیت ها جهت تشریح عملکرد خود به طرق مختلف از جمله نصب بنر جهت شفاف سازی در بین مردم اقدام نمایند .

 

یاد آور میگردد شهر نقنه دارای جمعیتی بالغ بر 9923 نفر می باشد و مشکلات مطرح شده در جلسه  توسط شورای اسلامی استان پیگیری میگردد.

/پایانبازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111