جمعه, 24 مرداد 1399 English
         

عنوان : پیام تقدیر و تشكر رئیس شورای شهر نقنه از استاندار چهارمحال و بختیاری به جهت پیگیری مشكلات این شهر
عنوان گروه خبري :
پیوندها :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری ، تراب پناهپوری رئیس شورای اسلامی شهر نقنه  در گفتگو با خبرنگار این شورا ، از تلاش های اقبال عباسی استاندار  چهارمحال و بختیاری  در بررسی مسائل و مشکلات این شورا و شهر  تقدیر کرد.

 

 

وی با اشاره به دیدار شورای شهر نقنه و استاندار چهارمحال و بختیاری در روز دوشنبه  گفت علی رغم مشغله کاری ، استاندار درخواست این شورا را اجابت و با روی گشاده پذیرای این شورا گردید .

 

پناهپوری اظهار داشت در این دیدار ضمن حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و شهردار شهر نقنه ، مسائل و مشکلات چندین ساله شهر نقنه مطرح و استاندار محترم نسبت به پیگیری و اتخاذ تصمیماتی عالی باری از مشکلات این شهر را مرتفع نمود.

 

رئیس شورای اسلامی شهر نقنه در پایان ضمن تشکر از همکاری و مساعدت های ، اقبال عباسی استاندار محترم چهارمحال و بختیاری ، مجید نظری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری،  مسعود ملکی فرماندار شهرستان بروجن و فرهاد رئیسی دهکردی رئیس شورای اسلامی استان از درگاه ایزد منان مزید توفیقات  آنان برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی و علی الخصوص  استان چهارمحال و بختیاری را مسالت  نمود.

 

/پایان

 

 بازگشت           چاپ چاپ      ارسال به دوستان ارسال به دوستان    
 
پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی استان چهارمحال بختیاری
DOURAN Portal V3.9.8.111